Darek
Zespół nuTeczki

Na zdjęciu profilowym z pierwszą testerką materiałów nuTeczki – Laurką. Gitarzysta z serca i pasji, z wykształcenia magister inżynier w dziedzinie IT, odpowiedzialny za stronę techniczną funkcjonowania nuTeczki. W swojej pracy – w jej części muzycznej – wykorzystuje bogate doświadczenie z pracy z dziećmi i młodzieżą, nabyte w warszawskich domach kultury. Natomiast w częściach technicznych wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobywane w korporacjach i własnych przedsięwzięciach.

Specjalizacja: tworzenie stron www, IT, gitara

Kontakt

  Więcej o mnie
  Czuję się przede wszystkim gitarzystą, ale gram też na wielu innych instrumentach. Na co dzień z kolei jestem przedsiębiorcą. Od wielu lat jestem także instruktorem w klasie gitary elektrycznej w Bemowskim Centrum Kultury ArtBem w Warszawie oraz w Domu Kultury Świt na warszawskim Bródnie. Jestem laureatem kilku konkursów gitarowych, jestem także autorem i współautorem publikacji gitarowych oraz materiałów instruktażowych dla gitarzystów.
  Odpowiedzialność

  W nuTeczce koordynuję i spajam działania całego zespołu.

  Pracuję i czuwam nad działaniem i dostępnością strony internetowej nuTeczki, prowadzę prace konserwacyjne i dodaję dla Was nowe artykuły i materiały.

  Umiejętności
  IT
  86%
  Gitara
  88%
  Koordynacja zespołu
  66%
  Komunikacja
  76%