Madzia

Madzia
Zespół nuTeczki

Magda – dyrygent chórów dziecięcych i szkolnych, nauczyciel muzyki, plastyki, zajęć umuzykalniających oraz rytmiki. Absolwentka Instytutu Edukacji Muzycznej UJK w Kielcach, specjalność: dyrygowanie i prowadzenie zespołów oraz śpiew estradowy.

Specjalizacja: śpiew, dyrygowanie, praca z dziećmi

Kontakt

  Więcej o mnie
  Absolwentka Podyplomowych Studiów Chórmistrzostwa i Emisji Głosu na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Na co dzień śpiewa w Chórze Kameralnym Fermata i prowadzi Chór Cantare przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Kielcach. Od 2018 uczestniczy w Projekcie Akademii Chóralnej Śpiewająca Polska w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Prowadzi Chór dziecięcy Mała Fermata i Chór przedszkolny Małe Nutki. Swoich podopiecznych zaraża entuzjazmem i pasją do muzycznych przygód. Na co dzień lubi małe podróże rowerem i oglądać Kuchenne Rewolucje. Żona kompozytora :-).
  Osiągnięcia

  I miejsce Złote Pasmo w Konkursie chóralnym Akademii Chóralnej Śpiewająca Polska w Lusławicach, Chór dziecięcy Mała Fermata, 2020 i 2023 r.

  I miejsce Złote Pasmo w Konkursie chóralnym Akademii Chóralnej Śpiewająca Polska w Lusławicach, Chór przedszkolny Małe Nutki, 2020 i 2023 r.

  Wydanie autorskiej płyty Ekotuptusie – personalizowane piosenki dla dzieci, 2020 r.

  Wyróżnienie specjalne dla najlepszego dyrygenta podczas Konkursu Akademii Chóralnej Śpiewająca Polska w Lusławicach, 2020r.

  I miejsce Złote Pasmo w Konkursie chóralnym Akademii Chóralnej Śpiewająca Polska w Kielcach, Chór dziecięcy Mała Fermata, 2022 r.

  I miejsce Złote Pasmo w Konkursie chóralnym Akademii Chóralnej Śpiewająca Polska w Kielcach, Chór dziecięcy Mała Fermata, 2022 r.

  Doświadczenie

  Moje doświadczenia w pracy chóralnej, kierowanie dorosłymi oraz dziecięcymi chórami wykorzystuję  z sukcesem w pracy w grupach z dziećmi.

  Staram się cały czas, nieustannie i stale podnosić poziom moich kwalifikacji zawodowych, a nowo nabywaną wiedzę wykorzystywać w mojej codziennej pracy z dziećmi, m.in. nuTeczce, szukając coraz nowszych i coraz bardziej kreatywnych metod umuzykalniania dzieciaków i ich opiekunów.

  Odkąd sięgam pamięcią, miałam bardzo dobry kontakt z dziećmi. Być może dlatego, że sama mam trójkę młodszego rodzeństwa. Nigdy nie miałam problemów z nawiązywaniem kontaktów z uczniami i dziećmi w grupach przedszkolnych.

  Umiejętności
  Praca z dziećmi
  92%
  Śpiew
  89%
  Komunikatywność
  84%
  Teksty piosenek
  76%