Ula
Zespół nuTeczki

Ula – magister sztuki ze specjalnością dyrygowanie i prowadzenie zespołów muzycznych. Absolwentka edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej oraz edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Ukończyła szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie skrzypiec. Obecnie jest nauczycielem muzyki w szkole podstawowej, prowadzi również zajęcia umuzykalniające w przedszkolach oraz uczy indywidualnie nauki gry na skrzypcach. W wolnych chwilach biegnie na próby chóru nauczycielskiego, zasilając szeregi sopranów lub pędzi na ślub/event, tworząc oprawę muzyczną uroczystości.

Specjalizacja: Praca z dziećmi, śpiew,, skrzypce

Kontakt

  Więcej o mnie
  Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą ukochanej córeczki… Czasem chodzę z mężem na rower lub ryby ;-). Odkąd sięgam pamięcią muzyka towarzyszyła mi każdego dnia od rana do późnego wieczora (no, może zwykle późnej nocy). W pracy nieustannie poszukuję innowacyjnych metod umuzykalniających, by dzieci i uczniowie odkryli i pokochali niezwykły świat muzyczny.
  Doświadczenie

  W mojej pracy z dziećmi nieustannie poszukuję nowych i ciekawych metod umuzykalniających, tak by zainteresować uczestników zajęć tematem muzyki i rozwoju przez muzykę.

  Nigdy się nie zatrzymuję. Wiem, że zawsze jest coś więcej do odkrycia w świecie muzyki, czego dowodem są moje liczne kursy i szkolenia dodatkowe, w których brałam udział, czy też fakt ukończenia studiów podyplomowych.

  Nie zliczę w jak dużej liczbie szkoleń i kursów muzycznych dane mi było wziąć udział, a ta liczba ciągle się zwiększa. Kursy i szkolenia w których biorę udział są czasami integralną częścią w procesie mojego awansu zawodowego – jako nauczyciela.

  Prowadzę również agencję ślubną – eventową i w życiu dostąpiłam tego wielkiego zaszczytu towarzyszenia setkom par młodych, podczas najważniejszego dnia ich życia, upiększając w warstwie muzycznej grą na skrzypcach ich wielki dzień!

  Umiejętności
  Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi
  86%
  Pisanie tekstów piosenek
  66%
  Kompozycja utworów
  77%
  Zarządzanie czasem
  78%